Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“19 Mayıs Varoluş Mücadelesinin Bir Adımıdır”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan 19 Mayıs’ın, esareti kabul etmeyen, zulme boyun eğmeyen milletimizin varoluş mücadelesinin bir adımı olduğunu söyledi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma,

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Arslan mesajında “19 Mayıs, esareti kabul etmeyen, zulme boyun eğmeyen milletimizin varoluş mücadelesinin bir adımıdır. Ayrıca gençliğe armağan edilen bir bayram olan 19 Mayıs, Milli Mücadele’nin adımının atıldığı günün adıdır. Gençlerimiz geleceğimizdir.

Güçlü ekonomimiz, dinamik nüfusumuz, istikrarlı hükümetimiz ve yerli ve milli niteliklere sahip güçlü ordumuzla, devlet ve milleti birbiriyle kaynaştırmayı başaran yönetim anlayışıyla ülkemiz saygın ve güçlü bir ülke haline gelmiştir. Ülkemizin gurur kaynağı olan gençlerimiz her zaman ulusumuzun güvencesi olacaktır. Bu düşüncelerle, vatan topraklarımızı düşman işgalinden kurtararak bizlere emanet eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, gençlerimizin Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.