Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“23 Nisan’ı Büyük Bir Coşku Ve Heyecanla Kutluyoruz”

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, Türkiye’nin aydınlık geleceğinin ve Cumhuriyetin temellerinin atıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir heyecan ve coşku ile kutlandığını belirtti. Kahveci, “23 Nisan’ın çocuklara armağan edilmiş olması, bir toplumun temelini ve geleceğini oluşturan çocuklara ne derece önem verildiğini göstermesi açısından oldukça anlamlıdır.” dedi

MHP İl Başkanı Ahmet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

23 Nisan 1920’nin Türk tarihinde önemli bir dönüm noktası olduğunun altını çizen MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, “23 Nisan 1920, bir taraftan Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, egemenliğin ilan edildiği anlamlı gün, diğer taraftan ‘Yarının büyükleri, geleceğin garantisi’ çocuklar için bir şenliktir. TBMM, 104 yıl önce olduğu gibi bugün de milli bağımsızlığımızın, devletimizin ülkesi ve milleti ile birlik ve beraberliğinin, demokrasimizin ve geleceğimizin teminatıdır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, bu önemli günü millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan yarının büyükleri çocuklarımıza armağan etmiştir. Ülkemizin aydınlık geleceğinin ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bugün de büyük bir heyecan ve coşku içerisindeyiz. Dünyada kutlanan ilk çocuk bayramı 23 Nisan’dır. 23 Nisan’ın çocuklara armağan edilmiş olması, bir toplumun temelini ve geleceğini oluşturan çocuklara ne derece önem verildiğini göstermesi açısından oldukça anlamlıdır. Bu duygular içerisinde başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve TBMM’nin kuruluşunda emeği geçen dava arkadaşlarını rahmetle anıyor, en değerli varlığımız çocuklarımızın bayramını kutluyor bu vesile ile tüm dünya çocuklarına sağlık, mutluluk, barış ve kardeşlik diliyorum.” dedi.