Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“23 Nisan’ı Ve TBMM’nin 104. Yılını Onurla Kutluyoruz”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin kuruluşunun 104’ncü yılını büyük bir onurun yaşandığını belirtti

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM’nin açılışının 104’ncü yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“BÜYÜK TAARRUZ ZAFERE DÖNÜŞTÜ”

Milletvekili Taytak mesajında, şunları kaydetti: “Milletimizi ortak düşünce ve değerlerde buluşturan, Cumhuriyetimizin kuruluşunda ve milli egemenliğin tesis edilmesinde önemli bir görev üstlenen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını milletçe kutlamanın büyük onur ve gururunu yaşıyoruz. Neredeyse tüm memleketimizin işgal edildiği o günlerde Türk Milletinin esas karakterinin bağımsızlık olduğunu bizlere hatırlatan ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve kahraman silah arkadaşlarının Anadolu’da başlattığı diriliş önce Gazi Meclis ile ardından da bu sene 104’ncü yılını yaşadığımız Büyük Taarruz ile zafere dönüşmüştür. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk başkanı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bu bayramı onlara armağan etmiştir.”

“23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, sözlerini şöyle tamamladı: “Egemenliğimizin teminatı, çocuklarımız bu cennet vatanın hem sahipleri hem de emanetçilerisiniz. Geleceğimiz sizlerin omuzlarında yükselecek, milli ruh sizlerle yaşamaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, bütün dünyada ki çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını yürekten kutluyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni necip Türk Milletimize emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ilk Meclis’in tüm mebuslarını, kurucu kahramanları ve vatanımızın bekası için canlarını tereddütsüz feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”