Genel kurulda yapılan açık oylama ile 32 yıldır görevi devam ettiren Başkan Ahmet Erdem güven tazeledi. İlçede bir restoran da gerçekleştirilen genel kurulda, kooperatifin faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Gelir- Gider bütçeleri oy birliği ile kabul edilirken, 1992 yılında göreve gelen Başkan Ahmet Erdem 4 yıl daha Sandıklı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine başkan seçildi. Seçimin şoför esnafı ve ilçeye hayırlı olmasını dileyen Başkan Erdem; “Bu göreve 1992 yılında geldim. 1992’den bu yana hiçbir maaş almadan görevimi devam ettirdim. 50 TL gibi bir huzur hakkı kağıt üzerinde aldığım görülüyor fakat onu da almadım. Arkadaşlarım bir 4 yıl daha şahsımı seçtiler. Ömrümüz olur ise bir 4 yıl daha görevime devam edeceğim” dedi.
32 Yıllık Başkan 4 Yıl Daha Görev Yapacak
Afyonkarahisar Sandıklı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
![32 Yıllık Başkan 4 Yıl Daha Görev Yapacak Afyonkarahisar Sandıklı Motorlu Taşıyıcılar](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/06/32-Yillik-Baskan-4-Yil-Daha-Gorev-Yapacak-1-1100x650.jpg)