Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Adem Kuş CHP’den Aday Adayı

CHP’den Erkmen beldesi belediye başkanlığına aday adaylığını açıklayan Adem Kuş, “İktidar yürüyüşümüzü başlattık. Erkmen Belediye Başkanlığını Kazanacağız” dedi.

Adem Kuş CHP’den Aday Adayı

Adem Kuş, Erkmen beldesi belediye başkanlığına adaylığı başvurusunda bulundu. Kuş, partisinde düzenlediği toplantıda başvuru dosyasını CHP Merkez İlçe Başkanı Av. Büşra Dişçioğlu’na teslim etti.

Adem Kuş CHP’den Aday Adayı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“ERKMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANACAĞIZ”

Daha sonra açıklama yapan Adem Kuş, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu olduğu ve en önemli iki eserinden biri olarak nitelendirdiği CHP’den aday adayı olmanın kendisi için gurur kaynağı olduğunu ifade etti. Kuş, “Özgürlüğümüzü ve onurumuzu borçlu olduğumuz ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu olduğu ve en önemli iki eserinden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Afyonkarahisar İli Erkmen Beldesi Belediye Başkanlığı aday adaylığı sıfatıyla sizlerin huzurunda olmak benim için şereflerin en büyüğüdür. CHP tarafından yerel seçimlerde yakılan iktidar ateşi her geçen gün büyümektedir. 84 Milyon vatandaşımızın her biri yeni bir umut yeni bir nefes arıyor. Türk milletinin yeni nefesi Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Bu sorumluluğumuzun yükü partimizin emekçi şoföründen genel başkanımıza kadar hepimizin omzundadır. Bizler başta sayın genel başkanımız olarak CHP tüm organları 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde, iktidar yürüyüşünü başlattık, bu yürüyüşü tüm Türkiye’ye yayacağız, Erkmen Belediye Başkanlığını Kazanacağız. Bu yürüyüş, bilim, irfan ve iktidar yürüyüşüdür. El ele verelim hiçbir kimseyi ötekileştirmeden kucaklaşalım ve tek bir yürek olalım.” diye konuştu.