Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Adil Bir Yönetim Çocuklarımıza Bırakacağımız En Önemli Mirastır”

Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş, 23 Nisan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Karataş, Adil bir yönetim çocuklarımıza bırakacağımız en önemli mirastır.” dedi

Saadet Partisi İl Başkanı

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Karataş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Adil bir yönetim çocuklarımıza bırakacağımız en önemli mirastır. Çocuklarımıza yaşanılabilir bir Türkiye’yi miras bırakmak ise hepimizin öncelikli görevidir. 23 Nisan 1920’de büyük fedakârlıklarla kurulan ve milli mücadelenin öncüsü olan TBMM’nin kuruluşunun 104’ncü yıldönümü ile ülkemizin yarını, geleceği, umudu sevgili çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyorum. Güçlü bir Türkiye’nin en önemli güvencesi güçlü bir Meclis’tir. Güçlü bir Meclis’in en önemli şartı ise, kuvvetler ayrımı ilkesinin tesisi ve temsilde adaletin sağlanmasıdır. Güçlü bir meclis bunun neticesinde ise adil bir yönetim çocuklarımıza bırakacağımız en önemli mirastır. Çocuklarımıza yaşanılabilir bir Türkiye’yi miras bırakmak ise hepimizin öncelikli görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Meclisimizin açılışının sene-i devriyesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten Mehmet Akif’lere ismini sayamadığımız nice kahramanı bize bıraktıkları miras sebebiyle bir kere daha minnet ve şükranla anıyorum.”