Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AFSAD’da Özerdem Güven Tazeledi

AFSAD Başkanı Bekir Özerdem, derneğin 6’ncı olağan genel kurul toplantısı akabinde yapılan seçimde güven tazeledi.

AFSAD Başkanı Bekir Özerdem,

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği’nin (AFSAD) 6’ncı Genel Kurulu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Genel Kurul’a AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Bekir Özerdem, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman, AFSAD Genel Sekreteri ve ATSO 24. Meslek Komitesi (Sigorta İşletmeleri) Başkanı Durmuş Gümüş, 24. Meslek Komitesi Üyesi Funda Tutar ve sigorta acenteleri katıldılar.

BEKİR ÖZERDEM YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Divan Başkanlığı’na Samiye Hancıoğlu’nun seçildiği Genel Kurul’da Dernek Genel Sekreteri Durmuş Gümüş, faaliyet raporunu sundu. Dernek faaliyet raporu, oybirliğiyle ibra edildi. Genel Kurul’da tek liste ile girilen seçimde, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem yeniden seçilerek güven tazeledi. AFSAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Bekir Özerdem, Durmuş Gümüş, Celil Özpınar, Ethem Karahan, Mustafa Şenel, Funda Güleç Yaman, Funda Tutar, Ahmet Beşkardeş, İbrahim Ünlüer, Ali Adatepe.

Genel Kurul’da teşekkür konuşması yapan AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Bekir Özerdem, sigortacılık sektöründe örnek gösterilen ve Türkiye genelinde tanınan bir dernek olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. 2024 yılının sonbahar mevsiminde ses getirecek bir faaliyete imza atmaya hazırlandıklarını vurgulayan Özerdem, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat AFSAD’da Özerdem Güven TazelediHisarcıklıoğlu’nun da bu projeyi desteklediğinin altını çizdi. Genel Kurul, dilek ve temenniler bölümünün ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

İFTARDA BİR ARAYA GELDİLER

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği, Jura Otel’de iftar daveti verdi. ATSO Meclis Üyesi ve AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem’in ev sahipliğindeki davete Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, Meclis Başkan Yardımcısı Şükrü Bızıkçı, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler ve İbrahim Sömer, Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Çetin, ATSO 24. Meslek Komitesi Başkanı ve AFSAD Genel Sekreteri Durmuş Gümüş ve sektör temsilcileri katıldı.