Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AFSÜ Yöneticileri Muğla’da Toplantıya Katıldı

AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve üniversite yöneticileri Muğla’da yapılan ADIM Üniversiteleri Birliği Rektörler ve İdari Grup Toplantılarında gündemde ki konular hakkında görüş bildirdiler.

AFSÜ Yöneticileri Muğla’da Toplantıya Katıldı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve beraberindeki idari birim yöneticileri, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) ev sahipliğindeki ADIM Üniversiteleri Birliği Rektörler ve İdari Grup Toplantılarına katıldı.

AFSÜ Yöneticileri Muğla’da Toplantıya Katıldı

ÜNİVERSİTE YÖNETİCİLERİ GÜNDEMDEKİ KONULARI GÖRÜŞTÜ

ADIM Üniversiteleri Birliği üyesi 18 üniversiteyi buluşturan toplantılarda, rektörler, genel sekreterler, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları ve idari birim temsilcileri bir araya geldi. Atatürk Kültür Merkezi’ndeki açılış töreninde MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar ve ADIM Üniversiteleri Koordinatörü Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Tekin konuşma yaptılar. Ardından eşzamanlı olarak düzenlenen oturumlarda rektörler ve idari grup toplantıları gerçekleştirildi. Bu toplantılarda Rektörler, Genel Sekreterler, Yapı İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı ve Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü yöneticileri belirlenen gündemlere ilişkin başlıkları tartıştı.

TOPLANTILAR GENEL DEĞERLENDİRME TOPLANTISIYLA TAMAMLANDI

Teknik altyapı, araştırma-geliştirme faaliyetleri, sosyal ve kültürel etkinlikler gibi alanlarda üniversiteler arası iş birliğini güçlendirmek amacıyla yapılan toplantılarda, akademik kurumların ortak sorunları, bu sorunlara yönelik çözüm önerileri ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Genel değerlendirme toplantısı ile sona eren ADIM Üniversiteleri Toplantılarında AFSÜ’yü Genel Sekreter Z. Kutay Erşen, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Hidayet Akman, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yücel Güllü, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkan V. Hasan Güneş, Döner Sermaye İşletme Müdürü Mahmut Hanoğlu, SUAM Başmüdürü Hatip Aydın ve Genel Sekreter Yardımcısı Lütfullah Karaca temsil etti.

AFSÜ Yöneticileri Muğla’da Toplantıya Katıldı