Baro Başkanlığında gerçekleştirilen törene; Genç avukatların yakınları, Baro Başkanı Av. Turgay Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar. Mesleğe yeni başlayan avukatlar adına Muğla Ormanlarının tekrar yeşile dönmesi için 1 adet fidan bağışı yapıldı.
Afyon Barosu’na üç avukat daha katıldı
Afyonkarahisar Barosu’nda düzenlenen törenle avukatlık stajını bitirerek ruhsat almaya
hak kazanan genç avukatlar Ahmet Balaban, Şükrü Sarıkaya ve Serkan Arıkan, yemin
ederek avukatlık cübbesini giydiler
![Afyon Barosu’na üç avukat daha katıldı Afyonkarahisar Barosu’nda düzenlenen törenle](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/Afyon-Barosuna-uc-avukat-daha-katildi-3.jpg)