“Afyon eğitimine yeni yatırımlar ciddi katkı sağlayacak”

“Afyon eğitimine yeni yatırımlar ciddi katkı sağlayacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, 2021 Yılı Devlet Yatırım Programına
dahil edilen eğitim yatırımları ile Afyonkarahisar’ın eğitimine ciddi katkı sağlanacağını bildirdi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Tutuklu ve Hükümlü Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 2021 Yılı Devlet Yatırım Programına dahil edilen projeler hakkında bilgi verdi.
“PROJELER ŞEHRİN EĞİTİMİNE BÜYÜK KATKI VERECEK”
AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, yoğun mesai sarfederek gerçekleştirdiklerini belirttiği görüşmeler ve girişimler sonucu planladıkları; Dinar ve Sandıklı ilçelerinde Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Emirdağ ve merkezde İmam Hatip Lisesi projelerinin 2021 Yılı Devlet Yatırım Programına dahil edildiğini açıkladı. Yurdunuseven, “Dünyanın koronavirüs pandemisi kaynaklı ekonomik sıkıntılarla boğuştuğu dönemde devletimiz yine büyüklüğünü ve pandemi sürecini iyi yürüttüğünü gösterecek nitelikte hamleler yapmaya devam ederek planladığımız projeleri yatırım programı kapsamında desteklemeye devam ediyor. İlk aşamada Emirdağ’da 8 derslikli Anadolu İmam Hatip Lisesi, Dinar’da 1, Sandıklı’da 2 atölyeli Mesleki Teknik Anadolu Lisesi hayata geçirilecek. İnşalllah bilhassa merkez ilçemiz için son derece önemli büyük projelerimizden olan 24 derslikli ve 200 öğrenci pansiyonu kapasiteli İmam Hatip Lisesi projemiz 2021 Yılı Devlet Yatırım Programı kapsamında gerçekleştirilecektir. Şehrimizin eğitim ve öğrenimine büyük katkı sağlayacak bu projelerin şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
>> Mustafa ERTÜRK’ün Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi