Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Afyon Şoför Esnafı Yöneticileri Federasyon Toplantısına Katıldı

TŞOF Plaka Yönetim Sistemi Bilgi Paylaşım Toplantısına Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Odası ile ilçe odalarının yöneticileri ile çalışanları katıldı.

Afyon Şoför Esnafı Yöneticileri Federasyon Toplantısına Katıldı

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) tarafından Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nde Plaka Yönetim Sistemi Bilgi Paylaşım Toplantısı düzenlendi. Toplantıya TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın başkanlık etti.

Toplantıya; 6. Bölge Birliği ve Isparta ESOB Başkanı ve TŞOF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tural, Hatay ESOB Başkanı ve TŞOF Başkan Vekili Aziz Fatih Yılmaz, Burdur ESOB Başkanı Metin Sipahi, Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Dinar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Çay Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Emirdağ Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Bolvadin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Sinanpaşa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, İscehisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Dazkırı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanları, Genel Sekreterler ve plaka basımından sorumlu personeller katıldı.