Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyon’a Modern Bir Huzurevi Yapmayı Planlıyoruz”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, şehre modern bir huzurevi yapmayı planladığını belirtti. Uluçay, “Afyon’a modern bir huzurevi yapmayı planlıyoruz.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay gerçekleştireceği projeleri arasında yer alan Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi (huzurevi) projesi ile ilgili bilgi verdi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Uluçay yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın yaşlı vatandaşlarına daha iyi hizmet sunmak için önemli bir adım attıklarını belirterek, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezinin, kentteki yaşlıların ihtiyaçlarına cevap verecek modern bir tesis olacağını vurguladı. Proje kapsamında, yaşlıların bakımı ve rehabilitasyonu için gerekli tüm altyapının sağlanacağını ifade eden Uluçay, sözlerine şöyle devam etti: “Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sosyal ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Bu merkezde sağlık hizmetleri en üst seviyede verilecek. Yaşlılarımız bizim için çok değerli. Onların yaşam kalitesini yükseltmek ve ihtiyaçlarına cevap vermek en öncelikli hedefimiz. Bu nedenle, Afyonkarahisar’a modern bir yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi kazandıracağız. Yaşlılarımızın sağlık, bakım ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayacakları bu merkez, şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacak. Şehrime kazandıracağımız 162 yataklı ve yaklaşık olarak 21 bin metrekare alana inşa edilecek olan modern ve yaşam dolu huzur evi projesi ile yaşlılarımıza kaliteli yaşam standartları, güvenli ortam ve nitelikli bakım hizmetleri sunacağız. Aynı zamanda yaşlılarımızın huzur içinde bir hayat yaşamalarını sağlayacağız. Büyüklerimize değer projemizle yaşlılarımızın her an yanlarında olacağız. Onlar bizim başımızın tacıdır.”