Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Afyon’da 10 Yeni Mali Müşavir Ruhsatlarını Aldı

Afyon Mali Müşavirler Odası’nda düzenlenen tören ile (SMMM) Yeterlilik sınavında başarılı olan 10 yeni Mali Müşavir ruhsatlarını aldı.

Afyon’da 10 Yeni Mali Müşavir Ruhsatlarını Aldı

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında (SMMM), Yeterlilik sınavında başarılı olup Afyonkarahisar Mali Müşavirler Odasına kayıt yaptıran meslek mensuplarına SMMM ruhsatları takdim edildi.

SMMM’ye 10 Yeni Mali Müşavir Katıldı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruhsat takdim töreninde; SMMM Oda Başkanı Erdal Sayar, Başkan Yardımcısı Halil Kocaerkek ve Oda Sekreteri Yusuf Tür tarafından Hatice Çakal, Murat Güngel, Mine Ayözen, Cemil Adın, Şeyma Çetin, Mustafa Kılıç, Ali İhsan Lafçı, Betül İpek, Şükrü Geceli ve Hasan Hasıcıoğlu’na ruhsatları takdim edildi.

“MESLEK ETİK KURALLARINA UYGUN DAVRANIN”

Afyonkarahisar Müşavirler Odası Başkanı Erdal Sayar, Genç meslektaşlarına tavsiyelerde bulunarak, “Değerli meslektaşlarım, çok değerli yeni belge alan yol arkadaşlarım sınavı kazanıp ruhsat başvurusunu yapmış arkadaşımız ile bir arada bulunuyoruz ve belgelerini takdim edeceğiz. Bu uzun ve meşakkatli yolu tamamladınız ve aramıza katıldınız. Her zaman biz söylüyoruz, bu mesleğin geleceği bu mesleğe vizyon katacak alttan gelen çok değerli genç meslektaşlarımız var. Mesleğinize, odanıza ve ruhsatınıza sahip çıkmanız gerekiyor. Aldığınız tüm sosyal görevler sırasında, her yerde ve her zaman mesleğinizi ve odanızı temsil ettiğinizi unutmayın. Çok zor şartlarda elde ettiğiniz bu ruhsat, sizin ayrılacağınızdır. Meslek etik kurallarına uygun davranın. Oda etkinliklerine mutlaka katılın. Oda seminerlerini takip edin, sürekli kendinizi geliştirin. Yeniliklere her zaman açık olun.” dedi.

SMMM’ye 10 Yeni Mali Müşavir Katıldı