Olay, kent merkezinde yaşandı. Edinilen bilgilere göre, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kaçak ürün sattığı belirlenen 2 iş yerine baskın düzenledi. Baskında yapılan aramada 17 adet cep telefonu, 34 adet şarj kablosu, 23 adet şarj adaptörü, 11 adet kulaklık, 7 adet hoparlör ve 3 adet powerbank ele geçirildi. Olayın ardından B.K.,
E.K. ve A.Ö., isimli şahıslar gözaltına alındı.
Afyon’da Kaçakçılık Operasyonu, Onlarca Elektronik Malzeme Ele Geçirildi
Afyonkarahisar’da polis tarafından 2 iş yerine yapılan baskında 17 adet kaçak cep telefonu ile çeşitli elektronik eşyalar ele geçirilirken, olayla ilgili 3 kişi ise gözaltına alındı.
![Afyon’da Kaçakçılık Operasyonu, Onlarca Elektronik Malzeme Ele Geçirildi Afyonkarahisar’da polis tarafından 2](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/02/Afyonda-Kacakcilik-Operasyonu-Onlarca-Elektronik-Malzeme-Ele-Gecirildi-1100x650.jpg)