Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonkarahisar Tarım Ve Gıda Fuarı 17 Nisan’da Başlıyor

Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacak.

Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve

Tarım sektörünün önde gelen markaları, yenilikçi tarım makineleri, doğal gıdaların buluşma noktası, ihtiyaç duyulan yedek parçalar ve ekipmanların bulunduğu Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında kapılarını açacak.

TARIM HAYVANCILIK GIDA FUAR BU YIL KAPILARINI AÇIYOR

COVID19 Pandemisi nedeniyle yıllardır yapılamayan tarım fuarı As Fuarcılık Genel Koordinatörü Mehmet Abdioğulları’nın gayretleriyle bu yıl 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Afyon Fuar Alanı’nda kapılarını açacak. Afyonkarahisar, Türkiye’nin tarım hayvancılık ve gıda alanındaki önemli şehirlerinden biri olarak, 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Fuar, tarımın, hayvancılığın ve gıdanın geleceğini şekillendirecek yenilikçi teknolojileri, ürünleri ve hizmetleri bir araya getirmeyi amaçlıyor. 17-21 Nisan 2024 tarihinde kapılarını açacak olan Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğulları, beklenen fuar en sonunda gerçekleşecek diyerek şunları kaydetti: “Sayın Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın himayesinde, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve yeni Belediye Başkanı Burcu Köksal hanımefendinin destekleriyle, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, ATB Başkanı Mehmet Mühsürler ile ATB Meclis Başkanı Ali Rıza Gürakar’ın, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya’nın katkıları ve sivil toplum örgütlerinin destekleri ile çok güzel bir fuar yaşayacağız.  Bu anlamda başta Sayın Valimiz olmak üzere katkıda bulunan, valilik personelinden tutun belediye personeline ve en küçük birimdeki personelimize, başkan ve meclis başkanlarımıza hatta üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim. Afyonkarahisar birçok olayda bir araya gelmeyi başardığı gibi, bu fuarda da bir olmayı başarmış ve İstanbul, Aydın, Ankara, Antalya, Manisa,  Denizli ve Kütahya gibi illerden firmaları misafir etmeyi başaracaktır.”

“AÇILIŞA BAKAN YARDIMCISI BAĞCI BEKLENİYOR”

Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı Koordinatörü Mehmet Abdioğulları, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Ahmet Bağcı’nın fuar açılışımıza katılmasını ümit etmekteyiz. Gerekli davet ve bilgilendirmeleri yaptık, şayet bakan yardımcımızın olağanüstü bir programı olmaz ise açılışı inşallah birlikte yapacağız. Tarım ve Orman İl Müdürümüz Sayın Özkan Parlak ve personeli ile 17 ilçe müdürlüğünü ve bakanlığımıza bağlı tüm kurumları seferber etmiştir. Dolu dolu ve cıvıl cıvıl bir fuar için emek harcayan tüm kurum müdürlerimize ve personeline, ayrıca fuarımıza tanıtım sponsoru olan Afyonkarahisar gazeteciler cemiyetimize ve kıymetli meslektaşlarıma, siz basın mensuplarına şimdiden teşekkürü bir borç bilirim.”

“ÖZEL İNDİRİMLİ FİYATLARLA ÜRÜNLER SATIŞA SUNULACAK”

Fuar Koordinatörü Abdioğulları, sözlerine şöyle tamamladı: “Fuarda, hayvancılık ekipmanları, yemler, tarım aletleri, traktörler, zirai ilaçlar, gıda ürünleri, hasat makinaları, fidancılık ürünleri, zirai ilaçlama makineleri, bahçe ekipmanları, sulama aletleri, tohum, fide, fidan ve bahçecilik ürünleri, hayvancılık ile ilgili alet ve makineleri, süt ve et endüstrisi ve ekipmanları, yem hazırlama ve kırma makineleri, kümes hayvancılığı ürünleri gibi birçok ürün ve ekipmanı fuara özel indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 17-21 Nisan 2024 tarihlerinde tüm halkımızı Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na bekleriz.”

 

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti