Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından suç ve suçluyla mücadele kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar sürüyor. Bu kapsamsa hakkında ‘Kullanmak için uyuşturucu madde satın alma bulundurma ve kullanma’ suçlarından 2 yıl 6 ay hapis cezası hükümle aranma kaydı bulunan İ.A. yakalanarak cezaevine teslim edildi.
Ayrıca ‘Bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık” suçlarından 8 yıl 7 ay 35 gün hapis cezası ile hükümle aranma kaydı bulunan A.M. yakalanarak cezaevine teslim edildi.