Afyonkarahisar’ın markası  albikere.com Türkiye’de ilk

Afyonkarahisar’ın markası albikere.com Türkiye’de ilk

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, yapılan her alışverişle öğrencilerle, kadıların desteklendiği albikere.com’un bu anlamda Türkiye’de tek alışveriş sitesi olduğunu söyledi

 

Türkiye’nin alışveriş sitesi, Afyonkarahisar’ın markası albikere.com her geçen gün büyümeye devam ediyor. Her alışverişte bir öğrenciye burs imkânı sağlayan albikere.com, öğrencilerin ve üreten kadınların hayatlarına dokunuyor. Her yönden kazandıran alışveriş sitesi albikere.com’da ücretsiz olarak bireysel ve kurumsal mağaza açmak ve ücretsiz ürün yüklemek mümkün.
SİTE HER GEÇEN
GÜN BÜYÜYOR
Vali Yardımcısı Mehmet Keklik koordinesinde Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker’in destekleriyle faaliyetlerini sürdüren siteye ilgi her geçen gün artıyor. Kadın üreticileri ve kadın kooperatiflerini destekleyen albikere.com, üreticilerin ürünlerini kolayca satabilmelerine de imkân sağlıyor. Komisyon oranları düşük olan albikere.com bu gelirlerin tamamını ihtiyaç sahibi öğrencilere burs desteği olarak veriyor. Mağazadan alınan ürünler belirlenen özel fiyat listesi ile PTT Kargo, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile alıcılara ulaştırılıyor.
BEŞ AYDA 202.853 TIKLAMA
25 Mayıs 2021 tarihinde Afyon Eğitim Vakfı bünyesinde faaliyete geçen albikere. com’a 5 aylık sürede toplamda 202.853 kez giriş yapıldı. Google incelemesine göre bunların 119.056’sı siteye ilk kez giriş yapan kullanıcılar olduğu belirlendi. Sitede toplamda 1.082.001 sayfa görüntülenmesi yapıldı. albikere.com’da toplam 596 mağaza bulunurken, şehrin yerel markaları, Türkiye çapında bilinen markaları, kadın kooperatiflerinin ürettiği ürünler, Türkiye’nin farklı illerinden çok sayıda üründen oluşan toplamda 26 bin 458 ürün çeşitliliği mevcut.
“KISA SÜREDE TÜRKİYE’NİN EN
ÇOK ZİYARET EDİLEN SİTESİ OLACAK”
albikere. com sitesinin faaliyetlerini değerlendiren Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ın dünyaya açılan kapısı albikere.com’un kısa sürede gördüğü ilgiden büyük memnuniyet duyuyoruz. Beş ay önce büyük hayallerle kurduğumuz albikere.com hızla büyüyor. Yapılan her alışveriş ile hem öğrenciler hem de kadınlarımız destekleniyor. Türkiye’de bu anlamda tektir. Yayına girdiği tarihten bu yana yaklaşık 850 bin TL ciro yapan albikere.com aracılığıyla 50 öğrenciye burs desteği sağlandı. İnşallah kısa bir sürede desteklerle birlikte Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden biri olacak.”
>> Burak AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi