Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyonkarahisarlı Esnaflarımızın Her Daim Destekçisiyiz”

Sanayi ve Ticaret Bakanı Fatih Mehmet Kaçır, Afyonkarahisarlı esnafların her daim destekçisi olacaklarını açıkladı.

Sanayi ve Ticaret Bakanı

Sanayi ve Ticaret Bakanı Fatih Mehmet Kaçır, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliğine bağlı odaların başkanları ve esnaflara iftar yaptı. İftarda;  AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri ve teşkilat mensupları hazır bulundular.

“ESNAFLARIMIZ GÜVENİLİRLİĞİN SİMGESİDİR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, iftar programı katılımcılarına hitap etti. Uluçay, “Esnaflarımız Afyonkarahisar’ın belkemiğidir, ekonomimizin can damarıdır. Ben de bu memleketin bir esnafı olarak esnaflarımızı en iyi şekilde anlayan, halini bilen, il başkanlığım döneminde taleplerini en hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışan bir kardeşinizim. Her daim birlikte yol yürüdüğümüz esnaflarımız ile gönül gönülle muhabbetimiz bizim için çok kıymetlidir. Şehri bir nevi ayakta tutan esnaflarımız, bizim için güvenilirliğin, emin olma vasfının, dürüstlüğün simgesidir.” dedi.

“Afyonkarahisarlı Esnaflarımızın Her Daim Destekçisiyiz”

“AFYONLU ESNAFLARIMIZIN HER DAİM DESTEKÇİSİYİZ”

Sanayi ve Ticaret Bakanı Fatih Mehmet Kaçır, iftar programında yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’da esnaflarımızın sohbetlerine dahil olmak bizim için büyük bir onurdur. Afyonkarahisar’ın birbirinden kıymetli esnaflarıyla buluşmak onları dinlemek ve taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermek asli vazifemizdir. Bizler esnaflarımızın her daim destekçisi olacak ve elimizden ne geliyorsa yapacağız.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti