TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Hes İlaç Afyonspor, geçtiğimiz günlerde Teknik adam Tolga Şanbay ve ekibi ile yollarını ayırmıştı. Teknik adam arayışı için kolları sıvayan Afyonspor Yönetim Kurulu, yapılan görüşmeler sonrasında Teknik Direktör Saffet İşler ve ekibi ile çalışma kararı aldı. Daha önce de Teknik adam Saffet İşler görüşülmüş fakat anlaşma yapılamamıştı. Şimdi anlaşılan Saffet İşler’in ekibinde ise, Ogün Ruhi Demir, Ahmet Aygün, Osman Bilgin ve Eyüp Uğur yer alıyor.
İşler ve ekibi bugün saat 16.00’da kulübe gelerek sözleşme imzalayacak.