Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, “Yürü ve Kuşan İzzetini” adlı Konya’da düzenlenecek Büyük Kudüs Yürüyüşüne katılmak isteyenler için 4 Nisan Perşembe günü öğleden sonra saat 15.30’da Gedik Ahmet Paşa (İmaret) Camiinden ücretsiz otobüs kaldırılacağını açıkladı. Konya’daki yürüyüşe katılmak için 0 542 276 05 27 numaralı telefonla irtibata geçilebilecek. Yürüyüşe katılanlar yürüş programı ardından topluca iftar yapacaklar.
AGD, Konya’daki Kudüs Yürüyüşü İçin Araç Kaldıracak
AGD Şube Başkanı Muharrem Coşkun, “Yürü ve Kuşan İzzetini” adlı Konya’da düzenlenecek Büyük Kudüs Yürüyüşüne katılmak isteyenler için 4 Nisan Perşembe günü öğleden sonra İmaret Cami önünden araç kaldırılacağını belirtti.
![AGD, Konya’daki Kudüs Yürüyüşü İçin Araç Kaldıracak AGD Şube Başkanı Muharrem](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2020/12/Sivil-toplum-kuruluşları-işlevsizleştirilecek-Muharrem-Coşkun.jpg)