Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AGD’li Gençlerden İsrail Ürünlerine Boykot!

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Afyonkarahisar Şubesi Ortaokullar Kaşif Grubu öğrencileri İsrail’e açıkça desteğini ilan eden markaları boykot etti.

AGD’li Gençlerden İsrail Ürünlerine Boykot!

“ZULME ORTAK OLMA ‘’ALMA – ALDIRMA’’

AGD Kaşif Grubu öğrencileri, İsrail’in Filistin’e uyguladığı zulmüne ortak olan ürün ve markaların logolarını göstererek ‘’ALMA-ALDIRMA’’ sloganı ile farkındalık oluşturdu.

Konu hakkında açıklama yapan AGD Afyonkarahisar Ortaokullar Komisyon Başkanı Ali Haydar Cantürk şöyle konuştu:

“Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Afyonkarahisar Şubesi olarak aldığımız karar doğrultusunda Şube, İlçe, Mahalle Temsilciliklerimizde ve yurtlarımızda İsrail’in zulmüne ortak olan ürün ve markalara yıllardır zaten yer vermiyorduk, bundan sonra da yer verilmeyecektir. Boykotun kararlı ve devamlı bir şekilde sürdürülmesinin, zulüm ve zalimle her yönüyle mücadele edilmesi için büyük öneme sahip olduğunu düşünüyor, bugün kaşif grubu öğrencilerimizin de ‘’ALMA-ALDIRMA’’ sloganı ile belirttiği gibi tüm kardeşlerimizi bu toplumsal duyarlılığa destek olmaya davet ediyorum.”

AGD’Lİ Gençlerden İsrail Ürünlerine Boykot!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“FİLİSTİN’Lİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Cantürk, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bizler, bu genç kardeşlerimizin heyecanından ve cesaretinden de anlaşıldığı gibi her zaman Filistinli kardeşlerimizin yanındayız. Sonuna kadar yürütecekleri mücadelede kendilerine destek verme konusunda da kararlıyız. Bundan dolayı Gazze’de masum insanları katleden İsrail’in savaş suçlarına açıkça desteğini ilan eden şirketlerin ürün ve mallarının boykot edilmesine yönelik toplumsal duyarlılığa destek verilmesi önemlidir.”

AGD’Lİ Gençlerden İsrail Ürünlerine Boykot!