Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“AK Parti 750 Bin Vatandaşımızın Hizmetkârıdır”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Uluçay, “AK Parti 750 bin nüfuslu Afyonkarahisar’ın tamamının hizmetkârıdır.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Yeşilyol Caddesi’nde esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

Ziyaretlerinin ardından açıklama yapan Başkan Uluçay, şunları kaydetti: “Biz şehrimize belediyeye kapanıp yönetmek yerine sivil toplum örgütlerimizle el ele kolkola, vatandaşlarımız ve esnaflarımızla gönül gönüle çalışmalarımızı hep birlikte yönetmenin planını yaptık. Bizler 750 bin vatandaşımızın tüm taleplerini eksiklerini ihtiyaçlarını biliyoruz. AK Parti’mizin kurulduğu günden bugüne kadar 80 yıldır hasır altına süpürülen tüm sorunları ortaya çıkararak çözümledik. Bu sorunları da yüzde yüz çözdük elhamdülillah. Bundan sonra da tüm şehrimizin zamanla ortaya çıkan taleplerini dinliyor ve vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmiş olacağız. Biz herkesi memnun ve mutlu etmenin, aziz hemşerilerimize hizmet etmenin derdindeyiz. Aynı zamanda gelişen teknolojinin de nimetlerinden faydalanarak yeni ortaya çıkan talepleri gerçekleştirmek hedefindeyiz. Bizim gönlümüz de kapımızda bize oy versin vermesin tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. AK Parti kapsayıcı ve kucaklayıcı bir siyasi partidir. AK Parti‘ye diğer partilerden ayıran en önemli özellik kimsesizlerin kimsesi olmasıdır. Bu şehirde bugüne kadar kimseyi kendini dışlanmış, ötekileştirilmiş ve bir kenara atılmış hissettirmedik, hissettirmeyeceğiz. Hizmette sınır tanımadık, dur durak bilmedik bilmeyeceğiz.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti