Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti teşkilatı bayramlaşma programında buluştu

AK Parti teşkilatı bayramlaşma programında buluştu

AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı dijital ortamda bayramlaşma programı düzenledi.

Video konferans yoluyla gerçekleşen toplantıda AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay teşkilat mensuplarının bayramını kutlarken şunları söyledi:
“Amaçları sadece kendi topraklarını korumak olan Filistinli kardeşlerimiz İsrail terör örgütünce saldırı ve şiddete uğruyor. Çocuklar, kadınlar, yaşılar katlediliyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı dijital bir bayramlaşma programı düzenledi.”
Programa İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, teşkilat mensupları, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, diğer ilçe başkanları, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e vekaleten Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Belediye Başkanları, İGM Başkanı Av. Burhanettin Çoban ve İGM üyeleri katıldı.
“BAYRAM GÜNÜNDE HER SAAT ŞEHİT HABERLERİ GELİYOR”
Toplantıda partililerin bayramını kutlayan Başkan Uluçay, “Filistin’de yaşanan olaylar nedeniyle buruk bir bayram geçiriyoruz. Maalesef orada bu mübarek bayram gününde geçen her saat bir şehit haberi alıyoruz. Amaçları sadece kendi topraklarını korumak olan Filistinli kardeşlerimiz İsrail terör örgütünce saldırı ve şiddete uğruyor. Çocuklar, kadınlar, yaşılar katlediliyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tam 19 ülkenin devlet başkanı ile görüşme yaparak Filistin konusunda harekete geçme çağrısı yaptı. Dünyayı İsrail zulmüne karşı ayağa kaldırmak için yoğun diplomatik çabalar gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız ve Türkiye sonuna kadar Filistin’in yanında olacaktır. ” diye konuştu.
Video konferans yoluyla gerçekleşen bayramlaşma programında milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkan Vekili Süleyman Karakuş, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İGM Başkanı Av. Burhanettin Çoban da teşkilat mensuplarının bayramını kutladı. >> Burak AYDIN’ın Haberi