Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“AK Parti’mize Teveccüh Kaynağı Eserlerimiz Ve Hizmetlerimiz”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çarşamba pazarı esnafını ziyaret etti. Uluçay, “Bizlere gösterilen bu teveccühün asıl kaynağı ortaya koyduğumuz eserlerimiz ve hemşehrilerimize kazandırdığımız hizmetlerimizdir.” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çarşamba pazarı esnafını ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyeleri yer aldılar.

“AK Parti’mize Teveccüh Kaynağı Eserlerimiz Ve Hizmetlerimiz”

“GERÇEK BELEDİYECİLİKTE AKLA AK PARTİ GELİYOR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, esnaf ziyaretleri sonrası şunları kaydetti: “Çarşamba pazarı esnaflarımızı ziyaret ettik. Sağ olsunlar esnaflarımız bizlere her zaman teveccühlerini ve desteklerini gösteriyorlar. Bizlerde onların düşünce ve taleplerini alıyoruz. Göreve geldiğimizde yine esnaflarımız ve hemşehrilerimizle istişare ederek bütün taleplerini gerçekleştireceğiz inşallah. Bizler zaten daha önce de belirttiğimiz gibi esnaflarımızın taleplerine hâkimiz, bu talepleri de yeni dönemde de ivedilikle gerçekleştirmek noktasında çalışmalarımız devam edecek.”

“AK Parti’mize Teveccüh Kaynağı Eserlerimiz Ve Hizmetlerimiz”

“YENİ DÖNEMDE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİ ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ”

Başkan Adayı Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı: “Tüm Türkiye’de olduğu gibi şehrimizde de AK Parti Belediyeciliği bir marka haline gelmiştir. Gerçek belediyecilik denildiğinde de yine akla vatandaşlarımızın teveccühü ile AK Parti’miz geliyor. Bizlere gösterilen bu teveccühün asıl kaynağı ortaya koyduğumuz eserlerimiz ve hemşehrilerimize kazandırdığımız hizmetlerimizdir. Bizde Allah’ın izniyle yeni dönemde AK Parti Belediyeciliğini bir kez daha zirveye taşıyacak layıkıyla hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”

 

 

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti