Sandıklı ilçesindeki Akdağ Tabiat Parkı’nda meydana gelen taksirle yaralanma olayında 36 yaşındaki F.B.’yi zehirli engerek yılanı soktu. İlk müdahalesi Sandıklı Devlet Hastanesi’nde yapılan F.B., daha sonra Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. F.B.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma açıldı.
Akdağ’da İnanılmaz Olay
Akdağ Tabiat Parkı’nda inanılamayacak bir olay meydana geldi
![Akdağ’da İnanılmaz Olay Akdağ Tabiat Parkı’nda inanılamayacak](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Akdagda-Vatandasi-Yilan-Soktu-kopya-1100x650.jpg)