Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Akşener Açıkladı: Mısırlıoğlu, Aday Olacak Mı?

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamayla İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun yerel seçimlerde Afyonkarahisar belediye başkanlığına aday olmayacağı belirtildi.

Akşener Açıkladı: Mısırlıoğlu, Aday Olacak Mı?

2024’te gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi İYİ Parti’de aday belirleme süreci devam ederken Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun belediye başkanlığına aday olup olmayacağı netlik kazandı. Konuyla ilgili Genel merkez ile görüşen İl Başkanı Mısırlıoğlu’nun il başkanı olarak göreve devam edeceği, belediye başkanlığına aday olmayacağı açıklandı.

MISIRLIOĞLU, İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNE DEVAM EDECEK

İYİ Parti Genel Merkez tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Partimizin Afyonkarahisar İl teşkilatının kuruluşunda büyük emeği olan, kurucularımızdan ve 4 yıldır il başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de takdiri ile görevine il başkanı olarak devam edecek olup kendisi Milletvekilimiz Sayın Hakan Şeref Olgun ve parti yönetimi ile koordineli bir şekilde yerel seçim çalışmalarına katkıda bulunacak ve aday belirleme sürecinde en doğru kararın verilmesinde büyük rol oynayacaktır.” denildi.

 

“MISIRLIOĞLU, PARTİMİZ İÇİN KRİTİK BİR GÖREVDEDİR”

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Muhammet Mısırlıoğlu’nun İYİ Parti için son derece önemli bir konumda olduğunu ve görevine devam edeceğini belirtti. Akşener, “İlçe ve belde sayısı oldukça yüksek olan Afyonkarahisar’da Mısırlıoğlu ve ekibi en doğru kararın verilerek seçimden galibiyetle çıkılması için çalışacaklardır. İYİ Parti her zaman milletin menfaatini düşünen bir parti olmuştur. 2024 yerel seçimlerinde de il, ilçe ve beldelerin adayları bu doğrultuda belirlenecek olup kritik bir görev üstlenen il başkanlarının da süreci en doğru şekilde yürüteceklerinden kuşkumuz yoktur. Sayın Mısırlıoğlu’nun da partimiz için oldukça büyük önem arz eden bu kilit görevi şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de başarıyla yürüteceği hususunda müsterihiz.” Dedi.