Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AKÜ Öğrencileri “Üniversite Özel Ödülü”ne Layık Görüldü

AKÜ GSF İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileriyle, Afyon MYO İç Mekân Tasarımı Bölümü öğrencileri Üniversite Özel Ödülüne layık görüldüler

AKÜ GSF İç Mimarlık

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri, Afyon Meslek Yüksekokulu (MYO) İç Mekân Tasarımı Bölümü öğrencileri ile birlikte “6. Uluslararası Değişik Doğal Taş Tasarım Yarışması”nda “Üniversite Özel Ödülü”ne layık görüldü.

20 farklı ülkeden, 65 üniversitenin katıldığı MARBLE İzmir Fuarı kapsamında düzenlenen yarışmada en çok öğrenciyle başvuru yapan üniversiteye verilen özel ödül, Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selçuk Demirci tarafından İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şerife Ebru Okuyucu’ya takdim edildi. Toplam 1365 tasarımın değerlendirildiği yarışmada, GSF İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 4. sınıf öğrencisi Murat Yılmaz önemli bir başarıya imza atarak, yarışmada ikincilik elde etti. GSF İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğrencisi Simge Yörükseven de yapmış olduğu tasarımla finalistler arasında yer aldı.

AKÜ Öğrencileri “Üniversite Özel Ödülü”ne Layık Görüldü