Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Anadolu Üniversitesi Yemekhanesi Ramazan Ayında Da Hizmet Verecek

 Anadolu Üniversitesi yemekhanesi Ramazan ayı için sürdürdüğü hummalı hazırlıklarını tamamladı.

 Anadolu Üniversitesi yemekhanesi Ramazan

Yemekhane, Ramazan ayı boyunca özel menülerle personel ve öğrencilere hizmet vermeye devam edecek. Anadolu Üniversitesi, yemekhane hizmetleriyle öğrencileri ve personeline uygun fiyata besleyici menüler sunmaya Ramazan ayında da devam edecek.
15 lira lezzetli ve kaliteli yemek hizmeti
Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere pek çok kurumda olmayan üç öğün yemek servisi ile öğrencilerin ucuz ve sağlıklı bir şekilde sağlıklı beslenmesini önemseyen Anadolu Üniversitesi, yemek içeriklerinde sunulan kaliteli ürünlerden ödün vermiyor. Anadolu Üniversiteli öğrenciler her gün farklı ve çeşit çeşit hazırlanan lezzetli menülere yalnızca 15 liraya ulaşıyor. Üstelik menüler bizzat Anadolu Üniversitesinin Yemek Üretim Merkezi’nde üretiliyor ve hazırlanıyor.
Yemekhane Ramazan ayı boyunca sahur ve iftarda da hizmet verecek
Anadolu Üniversitesi Ramazan ayı boyunca kaliteli, besleyici, sağlıklı ve bütçe dostu menülerini zenginleştirerek öğrenci ve personeliyle buluşturmaya hazırlanıyor. Rektörlük tarafından alınan kararla birlikte öğrenci ve personeller Ramazan Ayı boyunca sahur ve iftar saatlerindeki zengin ve özel menülerden yararlanabilecek. Sahur için hazırlanan öğün 03.30’dan sonra, iftar için hazırlanan akşam yemeği hizmeti ise saat 20.00’ye kadar her gün devam edecek.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti