Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Ara tatillerde öğrencilerimiz etkinliklerle desteklenmeli”

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, ara tatillerde öğrencilerin etkinliklerledesteklenmesi gerektiğini söyledi

“Ara tatillerde öğrencilerimiz  etkinliklerle desteklenmeli”

Ara tatillerde ogrencilerimiz etkinliklerle desteklenmeli (1)İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’nin başkanlığında müdürlük konferans salonunda gerçekleştirilen “Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı”na İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılar, Şube Müdürleri, okul, kurum müdürleri katıldı.
Müdür Sünnetci’nin açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda gündemdeki konular değerlendirildi. Sünnetci, “Okullarımızda 13 Kasım Pazartesi başlayacak ve 17 Kasım Cuma günü sona erecek olan ara tatile dikkat çekerek öğrencilerimizi ara tatil sürecinde de okullarımıza davet etmeliyiz. Onların her daim yanında olduğumuzu bildirmeli ve gelişimlerini destekleyici etkinlikler yapmalıyız.” dedi. Toplantı müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin kendi birimleri ile ilgili bilgiler vermesi sonrasında okul müdürlerinden gelen talep, görüş ve önerilerin değerlendirilmesi ile sona erdi.