Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Arslan: Zafer’in 101. yılı kutlu olsun

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Zafer Haftası nedeniyle yayınadığı mesajda Kurtuluş Savaşı’nı zaferle taçlandıran, Aziz Türk Milletinin vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu Zafer Haftası’nın 101. yıldönümünü kutladığını belirtti.

Arslan: Zafer’in 101. yılı kutlu olsun

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan Zafer Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“AZİZ MİLLETİMİZ TÜM MİLLETLERE ÖRNEK VE ÖNCE OLMUŞTUR”

Afyonkarahisar’ın büyük mücadeleler verilerek düşman işgalinden kurtuluşunun akabinde 30 Ağustos tarihinin, Aziz Türk Milletinin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği bir gün olduğunu vurguladı. Arslan, “Bu büyük şan ve şeref dolu zaferin 101. Yılı kutlu olsun. Milletimizin tarihi şanlı zaferlerle doludur. Yüce milletimiz, büyük kahramanlıklarla vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı bize emanet etmiştir. Malazgirt’e başlayan destan, 30 Ağustos’ta Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile taçlanan bu şanlı zafer ile aziz milletimiz eşsiz bir kahramanlık destanı yazarak, tüm milletlere örnek ve öncü olmuştur.” ifadelerine yer verdi.

“AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUM”

Arslan, Zafer Haftası kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “1922 yılında tarihe gömülmek istenen milletimiz, vatan ve bayrak uğruna hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağını göstermiştir. Ağustos ayı, zaferlerle ve destanlarla dolu bir aydır. Malazgirt’ten, Dumlupınar’a kadar verilen büyük mücadeleler sonucu kurulan Türkiye Cumhuriyeti, aynı azim, kararlılık ve şuurla geleceğe yürümüştür. Yakın tarihimizde 2016 yılı 15 Temmuz’unda verilen mücadele ile birlikte, Karabağ, Libya, Suriye ve Irak’taki operasyonları ile dünyada bir kez daha adını tarihe altın harflerle yazdıran Türk milleti, vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna mücadele etmeye devam edecektir. Zaferin yıldönümünde, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor; Aziz Milletimizin Zafer Bayramını içtenlikle kutluyorum.”