Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“At Yalanı Kim Sever İnananı”

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’in Kayıhan beldesinde yaptığı “Evlenecek çiftlere 50 bin lira nakit yardımı verilecek” sözlerine tepki göstererek, “At yalanı kim sever inanını.” dedi.

İYİ Parti Hukuk ve

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’i eleştirdi.

AK Parti zihniyetinin 22 yıldır yalan siyaseti ile seçime gittiğini belirten Milletvekili Olgun, “Hani diyor ya; Bunlar yalan makinesi. İşte tam da bunları tarif ediyor. Bunlar tam anlamıyla yalan makinesi. Cumhurbaşkanı duysa bunları partiden atar. Maden evlenecek çiftlere nakdi yardım gibi bir imkân vardı bu güne kadar niye yapmadınız? Seçim zamanı mı geldi aklınıza. Millet ekonomik krizin altında inim inim inlerken maden böyle bir para imkânı vardı maden kasada para vardı neden emeklilere zaman yaparken bu parayı kullanmadınız? Bir milletvekili çıkmış belediye başkan adayından ‘Evlenecek çiftlere 50 bin lira nakdi yardım sözünü verir misin?’ diyor. At yalanı kim sever inanını diye bir söz vardır. Hiçbir belediye böyle bir nakit yardım yapamaz. Hangi AK Partili belediye yaptı çıksın önce bunu açıklasın. Atın bakalım yalanları atın, kimler inanacak sizin sözünüze göreceğiz.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti