Hürriyet İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve velilerin Sıfır Atık Projesi kapsamında atık malzemelerden yapmış olduğu Geri Dönüşüm Sergisi büyük beğeni topladı. Sergi açılışına; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar, Şube Müdürleri, okul idarecileri ve davetliler katıldılar. Proje kapsamında hazırlanan sergide öğrencilerin yaptıkları çalışmaları davetlilere tek tek anlatmaları büyük ilgi topladı.