Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Uraloğlu talimat verdi, karayolunun kalan kısmı yarın başlıyor

AK Parti Afyonkarahisar heyetinin Bakan Uraloğlu’nun Afyonkarahisar ziyaretinde gündeme taşıyarak tamamlanmasını talep ettikleri, Bolvadin-Çay bölünmüş karayolunun dört kilometrelik kısmı yarın başlıyor.

Bakan Uraloğlu talimat verdi, karayolunun kalan kısmı yarın başlıyor

AK Parti Afyonkarahisar heyeti Afyonkarahisar’a yapılan ve yapılacak olan yatırımları yerinde takip ediyor. Heyet geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun ziyaretinde Bolvadin-Çay karayolunu gündeme getirerek tamamlanmasını talep etti. Bakan Uraloğlu da ilgili birimlere talimat verdi. Bolvadin-Çay bölünmüş karayolunun dört kilometrelik kısmı yarın başlıyor.

AK PARTİ HEYETİ YATIRIMIN AFYONKARAHİSAR’A HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ

Kısa bir sürede tamamlanması beklenen yolla ilgili açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan yaptıkları ortak açıklamada; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu’na teşekkür ederek, Afyonkarahisarlı vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Yapılan açıklamada hemşerilerinin yararına olan bütün yatırımlarda birlik ve beraberlik içerisinde ortak akılla istişare ile çalıştıklarını kaydeden AK Parti heyeti, bölünmüş yol yatırımları ile birlikte diğer yatırımların da takipçisi olacakları mesajını verdiler. Uluçay, Özkaya, Yurdunuseven ve Arslan, emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Direksiyon bayında telefona bakmanın bedeli ağır oldu
Sıradaki Haber Direksiyon bayında telefona bakmanın bedeli ağır oldu