“Basın bizim olmazsa olmazlarımızdandır”

“Basın bizim olmazsa olmazlarımızdandır”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek basın mensupları ile istişarede bulundu

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Başkan Zeybek’ ziyaretinde Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş eşlik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Bitlis’de helikopter kazası sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Aziz Milletimize başsağlığı diledi.
Başkan Zeybek’te Türkiye’yi yasa boğan helikopter kazasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. İkisi Afyonkarahisarlı 11 vatan evladımıza Allah’tan rahmet kederli ailelerine ve ülkemize başsağlığı dileklerini ileten Zeybek, “Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın.” dedi.
“İLK ZİYARETİMİZE YAKINLARIMIZDAN BAŞLADIK”
Afyonkarahisar basının önemine dikkat çeken Zeybek, “Basın bizim olmazsa olmazlarımızdan. Basın mensuplarıyla bire bir görüşmenin yanında pandemi dolayısıyla uzun süredir birlikte görüşme fırsatı bulamamıştık. Kontrollü normalleşmeyle birlikte gerek esnafımızı gerek vatandaşlarımızı gerekse STK’ları ziyaret etmeye başlayacağız. İlk ziyaretimize yakınlarımızdan, yani sizlerden başladık. Bu vesileyle Afyonkarahisar’daki tüm basın camiasına çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
>> Esra KÜÇÜKKURT’un Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi