Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Adayı Uluçay, Miraç Kandilini Kutladı

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisarlıların ve İslam Âleminin, Miraç Kandilini kutladı.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisarlıların ve İslam Âleminin, Miraç Kandilini kutladı. Uluçay, şunları kaydetti: “Bizleri Miraç Kandili’ne ulaştıran yüce Allah’a şükürler olsun. Bu mübarek gecede Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V), Allah katına çıkmış ve bu kutlu yolculuğundan müjdelerle dönmüştür. Namazın 5 vakit olarak düzenlenmesi ve şirk koşmayan herkesin cennetle müjdelendiği bu kutlu yolculuğun biz Müslümanlar için önemi büyüktür. Bu mübarek gecede dargınlıkların ve küskünlüklerin son bulması, dünya genelinde savaşların, açlık ve yoksulluk gibi olumsuzlukların son bulması en büyük duamızdır. Bu duygularla mübarek Miraç Kandili’nin ülkemize, milletimize ve tüm İslam Âlemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Miraç Kandilimiz mübarek olsun.”

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti