Başkan Barutcu, engellilere araç teslim etti

Başkan Barutcu, engellilere araç teslim etti

Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu, Engelliler Haftası nedeniyle hayırseverler aracılığıyla temin edilen iki akülü arabayı ihtiyacı olan engelli vatandaşlara teslim etti

 

Değirmanayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu, belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik anlamında çalışmalara önem verdiklerini kaydetti.
“HER ZAMAN ENGELLİLERİN YANINDAYIZ”
10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle, hayırsevelerlerden temin edilen 2 akülü araba, Değirmenayvalı beldesinde ihtiyaç sahibi engellilere verildi. Araç teslimini yaparken Belediye Başkanı Erol Barutcu’ya MHP Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve ilçe yönetim kurulu üyeleride eşlik etti. Her zaman engellilerin ve ailelerinin yanında olduklarını belirten Barutcu, “İnsan yaşamı, insan sağlığına önem verdiğimiz gibi engelli kardeşlerimizin de engellerini kaldırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Engelli kardeşlerimiz bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Bizler Değirmenayvalı Belediyesi olarak her zaman onların yanındayız. Engelli olmak bir kusur değildir. Hepimiz engelli adayıyız. Bu nedenle toplum olarak engellilere gereken ilgi ve desteği sağlamalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. Bizlerde bu çerçevede engelli kardeşlerimizin talep ve ihtiyaçlarını yerine getiriyor, onları yalnız ve çaresiz bırakmıyoruz. Beldemizde ihtiyaç sahibi olan 2 vatandaşımıza MHP Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizle birlikte akülü arabalarını teslim ettik.” dedi.
“BARUTCU SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HİZMET EDİYOR”
MHP Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu’nun sosyal belediyecilik alanında güzel çalışmalara imza attığını ifade etti. Kartal sözlerini şöyle sürdürdü: “Değirmenayvalı Belediye Başkanımız Sayın Erol Barutcu, belediye hizmetleri noktasında ekibiyle beraber hem gece gündüz demeden çalıyor hemde sosyal belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza da hizmet etmeye devam ediyor. Değirmenayvalı beldemizde hayırseverlerimizin de desteği ile ihtiyaç sahibi 2 vatandaşımıza akülü arabalarını ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte teslim ettik. Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu’ya ve belediye meclis üyelerine teşekkür ediyorum.”
>> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi