Sanjet A.Ş tarafından düzenlenen toplantıda Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş’la, sera bölgesinde üretim yapan seraların yöneticileri bir araya geldiler.
Toplantıda seracıların istek ve talepleri dinlenerek, görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıya katılan seracılar, altyapı ve teknik destek taleplerini Başkan Öztaş’a ileterek, sektörün ilçede daha da gelişerek pazar haline gelmesi için katkılarının önemli olduğu belirttiler. Başkan Öztaş, seracıların taleplerini dikkate alacaklarını ve gerekli adımları atmaya hazır olduklarını ifade etti.