Başkan Zeybek,  personelle bayramlaştı

Başkan Zeybek, personelle bayramlaştı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kurban Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde personeliyle bayramlaştı

 

Afyonkarahir Belediyesi’nde geleneksel hale gelen bayramlaşma programı sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile birlikte tüm birimleri tek tek ziyaret etti. Personelinin bayramını tebrik eden Başkan Zeybek, çalışmalarında başarılar diledi.
“PERSONELİMİZ GÖREVİNİ
HAKKIYLA YAPIYOR”
Afyonkarahisar Belediyesi olarak bayramın ardından ilk mesai gününde toplu bayramlaşma programı yaptıklarını ancak koronavirüs salgını dolayısıyla bu bayram sosyal mesafe kurallarına uyduklarına dikkat çeken Başkan Zeybek, “Bu bayram da tüm personelimizi yerlerinde ziyaret ettik, bayramlarını kutladık aynı zamanda çalışmalarında kolaylıklar diledik. Zor bir süreç yaşıyoruz. Sağolsun personelimiz bu süreçte üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getiriyor. İnşallah en kısa sürede koronovirüs hastalığından ilimizde ülkemizde kurtulur, önümüzde bayramlaşmalarımızı daha samimi bir şekilde yaparız.” dedi.
“VATANDAŞLARIMIZ MASKE,
MESAFE VE HİJYEN
KURALLARINA RİAYET ETSİN”
Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Afyonkarahisar Belediyesi’nin üzerine düşeni fazlasıyla yaptığına işaret eden Başkan Zeybek, “Vatandaş-larımızdan maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet etmelerini istiyorum. Bu vesileyle tüm personelimin geçmiş bayramlarını kutlar, aileleriyle birlikte nice bayramlara erişmelerini Yüce Allah’tan niyaz ederim.” şeklinde konuştu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi