BAYRAK’LA NİCE 51. YILLARA!

BAYRAK’LA NİCE 51. YILLARA!

Temeli Afyonkarahisarımızda 3 Şubat 1970 de atılan Yeniden Milli Mücadele Dergisi kapaığında MİLETİM UYAN diye yayıma başlamıştır. Bir kısım hakka yürümüş olan Rahmetli Mehmet ÇETiN, Yavuz Arslan Argun, Hüseyin Akıncı, Ali Yıldırım, Saadettin Uysal gibi kahramanlar yanında; halen sap olup bıkmadan usanmadan milletim Uyan diye çağrısını yineleyen büyük fikir dava adamı, siyasetin kutup yıldızı, Afyon Liseli, hemşehrimiz. Aykut EDİBALİ ve gönüldaşlarıyla Bayrak 51. Yaşını kutlamaktadırlar.
Yeniden milli mücadele, PINAR, GERÇEK, ÇINAR’la yayın hayatını sürdüren daima HAK’tan yana olmak, hakkı savunmak, hakkın davasına davet etmek olan bu düşünce BAYRAK olarak tekamülünü 51 yıldır sürdürmektedir.
NELER SÖYLENMEDİ Kİ?
KIBRIS – KUDÜS- TÜRKİSTAN sloganı 1970 yılların kan dökülen bölgelerini ifade için söylenmişti. Amerika-Rusya Syonizme KUKLA sloganı da aynı yıllarda söyleniyordu. Milli Kültür, Milli Ekonomi, Milli Eğitim, Milli ve Yerli savunma sanayi’nin gerekli o yıllarda gençler tarafından dile getiriliyordu. Milletimizin ve devletimizin üzerinde haince oynanan oyunlara dikkat çeken yayınlarıyla Bayrak TARAFLI yayın sergilemiştir. Daima Hak’tan, milletimizin ali menfaatlerinden yana olmayı sürdürmüştür ve sürdürecektir.
Bugün ne Kudüs hür, ne de Yeşil KIBRIS tamamen özgürleşebildi nede TÜRKİSTAN…
Millet düşmanlarının hain planları hız kesmeden devam ediyor. Sınırlarımız dışında da soydaş ve dindaşlarımızın kanı dökülüyor. Ama HAK-BATIL mücadelesi kıyamete kadar sürecektir. BAYRAK fikriyatı iyiyi, güzeli doğruyu haykırmak; kötülüklerden sakındırmak üzerine kurulmuştur. Bu dava muhakkak ki zafere ulaşacaktır. Allahın davasının muzafferiyeti asla bir grubun, topluluğun kavmin zaferi olarak daraltılamaz. Bekli de Allah, şu anda Müslümanlara karşı olumsuz olan bir topluluğa hidayet verecek ve belki de böyle bir topluluk bu davanın hizmetkarı olacaktır. En iyisini Allah bilir.
ŞÖLENDEKİ MESAJLAR!
Hemşehrimiz, Bilge Lider Millet Partisi genel başkanı sayın Aykut Edibali, 6 şubat 2021 akşamı Bayrak’ın 51. Yıl şöleninde özetle şu mesajları vermiştir: “Ey büyük saygı, hürmet; hepimize yol gösteren, ölçü koyan Resulullah’dır. Onun yolundan giden büyük imanlarımızadır, kahramanlarımızadır.
Bismark; sen asrında yaşayamadığım için müteessirim Ey Muhammed diyor.
Gerçek gerçektir. Yol gösterici gelmiştir. MEHDİ gelmiştir, MESİH gelmiştir. Beklemenin manası yoktur. O Resullulahtır. 570 de doğmuştur. Adı bazı kaynaklarda PARAKÜT tir. İşte o geldi. Kurtuluş onun yolunu takip etmektir.
Atatürk diyor ki; ‘Müslümanlar Hz. Peygamberi iyi anlasınlar!’
Sadece Müslümanlar değil, bütün insanlık onun izinden yürümelidir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi