Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bayramda Birlik Ve Beraberlik Pekiştirilmeli”

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, bayram vesilesiyle birlik ve beraberliğin pekiştirmesi gerektiğini kaydetti. Olgun, “Milletimizin huzur içerisinde bir bayram geçirmesini temenni ederek Ramazan Bayramımızı kutluyorum.” dedi.

İYİ Parti Hukuk ve

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, bir mesaj yayımlayarak vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Bayramların insanalrın sevdikleriyle bir araya geldikleri birlik ve beraberlik duygularının pekiştirmenin güzel bir yönü olduğuna işaret eden Milletvekili Olgun, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Dinimizde önemli bir yere sahip olan ve bir ay süren orucun ardından bayramla müjdelenmenin gururunu bir kez daha yaşıyoruz. Bayramlar sevdiklerimizle bir araya gelerek birlik ve beraberliği pekiştirmemize imkân sağlar. Bu bayramda da sevdiklerimize olan sevgimizi ve saygımızı en güzel şekilde ifade etmeli ve onların bu özel günlerini kutlamalıyız. Birbirimize destek olmalı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Milletimizin huzur içerisinde bir bayram geçirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi temeni ederim.”