Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bayramımız Mübarek Olsun”

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, mübarek Ramazan Bayramını kutladı. Yiğitbaşı, “Ramazan’a ve sonunda Ramazan Bayramı’na yeniden kavuşmanın heyecanı içerisindeyiz. Bayramımız mübarek olsun.” dedi.

Vali Doç. Dr. Kübra

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

“İSLAM ÂLEMİ BAYRAMLA SEVİNİYOR”

“Bir ay boyunca manevi ikliminde nefeslendiğimiz Ramazan ayını nihayete erdirdiği ve bizleri sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşturduğu için yüce Allah’a hamd ediyorum.” diyen Vali Yiğitbaşı, “Başta Aziz Milletimiz olmak üzere tüm İslam Âleminin, sizlerin, ailelerinizin ve sevdiklerinizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayramın ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barışa, huzura ve esenliğe vesile olmasını diliyorum. Hep birlikte sağlık ve huzur içerisinde nice bayramlara erişmeyi niyaz ediyorum. Her yıl hanelerimizi ve şehirlerimizi şereflendiren Ramazan’a ve sonunda Ramazan Bayramı’na yeniden kavuşmanın heyecanı içerisindeyiz. Bir tarafta Ramazan’ı uğurlamış olmanın hüznü, diğer tarafta insana ait tüm güzelliklerin sembolü olan bayrama ulaşmanın sevinci gönüllerimizi fethetmiş durumda. Bolluk, bereket, merhamet ve dayanışma ayı Ramazan-ı Şerif, ülkemize ve milletimize bereket ve rahmet getirmiş, İslam Âlemini bayramla sevindirmiştir.”

“BAYRAMDA KURALLARA UYULMASINI BEKLİYORUM”

Vali Yiğitbaşı, sözlerine şöyle devam etti: “Rabbimizin gönüllerimizi yumuşattığı bayram günleri, aynı zamanda kırgınlıkların giderilmesi, küskünlerin barışması için de önemli bir fırsattır. Kadim geleneğimizde bayramlar, akrabalık ilişkilerinin pekiştirilmesi ve dostlukların perçinlenmesi için hepimize imkânlar sunmaktadır. Bu bayramın da aramızdaki bağları sıkılaştırmasını temenni ediyorum. Bayram dolayısıyla yola çıkacak vatandaşlarımızdan hem kendilerinin hem sevdiklerinin hem başkalarının canlarını tehlikeye atacak adımlardan kaçınmalarını, trafik kurallarına uymalarını ve dikkatle seyahat etmelerini bekliyorum.”

“BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”

Vali Yiğitbaşı, sözlerini şöyle tamamladı: “Bu bayram gününde vatanımızın bekası, milletimizin huzur ve esenliği için sınırlarımız içinde ve sınırlarımız dışında görev yapan kahraman güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, kahraman gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Başta Aziz milletimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Bayramınız mübarek olsun.”