Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Belediye Ev Sahipliğinde Gençlik Meclisi Kurulacak

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramına özel toplanan gençlerle bir araya geldi. Köksal, Afyonkarahisar’da Gençlik Meclisi kurulacağını belirtti

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu

Gençler, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal ile toplantı yaptı.  Gençleri tek tek dinleyen Köksal, görüş ve çözüm önerilerini not aldı. Gençlerin özgürce ifade edebildikleri tavsiye kararlarının Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarına ışık tutacağını söyleyen Köksal, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Milletin bağrından temiz bir kuşak yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım ve gözüm arkamda kalmayacak!” sözlerini hatırlattı.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş meşalesinin yandığı 19 Mayıs’ı Türk gençliğine armağan ettiğine dikkat çeken Köksal gençlere güvendiğini vurguladı.

Belediye Ev Sahipliğinde Gençlik Meclisi Kurulacak

“SİZE GÜVENİYORUZ”

Gençlerin Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik eden Köksal, “Burada sizlerin eleştirilerinizi, önerilerinizi ve taleplerinizi dinleyeceğiz. Atatürk Cumhuriyet’i gençliğe emanet etti. Biz de sizlere güveniyoruz ve Belediye Meclisi’ni sizlere emanet ediyoruz. Nasıl bir Afyonkarahisar istiyorsunuz, Afyonkarahisar’da neler olmalı? Bununla ilgili söz sizde olacak. İlgili Birim Müdürlerimiz de sizin taleplerinizi not alacak. Biz de bunları değerlendireceğiz. Seçim vaatlerimizden birisi Gençlik Meclisi kurulmasıydı; mahallelerden talepleri alıp her mahalleden iki arkadaşımızın olacağı bir Gençlik Meclisi oluşturacağız. Bu genç arkadaşlarımızla ayda bir, bir araya gelip hem Afyonkarahisar’la ilgili, hem gençlik ilgili taleplerini, eleştirilerini dinleyeceğiz. Afyonkarahisar‘ı gençlerle, kadınlarla Afyonkarahisar‘ı seven hemşerilerimizle birlikte yöneteceğiz. Bugün sizin gününüz” ifadelerini kullandı.

Belediye Ev Sahipliğinde Gençlik Meclisi Kurulacak

ÖNERİLER DİKKATE ALINIYOR

Gençlerden gelen talep ve önerileri hayata geçirmeyi amaçladıklarını ifade eden Başkanımız Burcu Köksal, “Sizlerden gelen önerileri Belediyemizin imkanları dâhilinde hayata geçireceğiz. Gençliğe güveniyoruz, Türkiye Cumhuriyeti gençlikle yürüyecek bunu da biliyorum. Gelecekte çok güzel işler yapacağınızı biliyorum. Buradan Cumhurbaşkanları, milletvekilleri, bakanlar, Belediye Başkanları ve bürokrasi de birçok insan yetişecek.  Şairin dediği gibi ‘Ben ölmüş babamdan ileri, doğacak çocuğumdan geriyim’. Sizler bizden daha ileri de olacaksınız. Hepinizin bayramı kutlu olsun, yarınları umutlu olsun” diye konuştu.

Belediye Ev Sahipliğinde Gençlik Meclisi Kurulacak