Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bilim Ve Sanat Yolculuğu Zeplin’le Sona Erdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bilim, Teknoloji, Sanat ve Spor Festivali 2024 (AKÜFEST’24) Grup Zeplin konseri ile sona erdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ)

Ahmet Necdet Sezer Kampüsü Barış Manço Şölen Alanında düzenlenen etkinliklerin son gününde; TEKNOFEST Takımlarının (Elektro Mobil, İHA, Roket, Çevre ve Enerji Teknolojileri, İnsanlık Yararına Teknoloji, Su Altı Araçları, Engelsiz Yaşam Yarışmaları Takımları) Sergisi, Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri Öğrenci Ürünleri Sergisi, Akademik Birimlerin Tanıtım Stantları, Afyonkarahisar Valiliği (Kadın Kültür Evleri), İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Amirliği, AFAD, Kızılay ve Yeşilay stantları,  Uluslararası Öğrenci Topluluğu Stantları ve Etkinlikler, Genç Ofis Etkinlikleri ile Spor Bilimleri Fakültesi Koordinasyonunda Gün Boyu Spor Etkinlikleri öğrencilerle buluştu.

Bilim Ve Sanat Yolculuğu Zeplin’le Sona Erdi

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker ile birlikte AKÜFEST’24 alanındaki TEKNOFEST’e katılan takımlar, akademik birimler ile öğrenci kulüp ve topluluklarının stantlarını ziyaret ederek bilgiler aldı.

Bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklerin ardından DJ Performans Bassdarbuka, halk oyunları gösterisi ile İnce Efeler ve son olarak Grup Zeplin sahne aldı. AKÜFEST’24  üçüncü günün sonunda eğlencenin hızını kesmeyen öğrencilere veda etti.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Gürbüz Bıdık, sahne alan sanatçılara teşekkür belgesi ve çiçek takdim etti.

Bilim Ve Sanat Yolculuğu Zeplin’le Sona Erdi