Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Biz Otizmli Kardeşlerimizi Engelli Bireyler Olarak Görmüyoruz”

Afyonkarahisar Otizm Derneği Başkanı Fatma Kavas ve özel çocukları partide misafir eden MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, Otizmli bireyleri engelli olarak görmediklerini ifade ederek, “Afyonkarahisar Otizm Derneği’ne her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi

“Biz Otizmli Kardeşlerimizi Engelli Bireyler Olarak Görmüyoruz”

Afyonkarahisar Otizm Derneği Başkanı Fatma Kavas, beraberinde dernek yönetimi ve özel çocuklarla birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ahmet Kahveci’yi ziyaret etti. Kavas, Derneğe vermiş olduğu desteklerinden dolayı Başkan Kahveci’ye teşekkür etti.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ahmet Kahveci, Afyonkarahisar Otizm Derneği Başkanı Fatma Kavas, dernek yönetimi ve özel çocukları parti binasında misafir etti. Ziyarette; İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Zeybek’te hazır bulundu.

 

“KAVAS’TAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ”

Afyonkarahisar Otizm Dernek Başkanı Fatma Kavas, derneğe vermiş olduğu desteklerinden dolayı Başkan Kahveci’ye teşekkür etti. Kavas, “Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Sayın Mehmet Taytak Bey sağ olsunlar, geçtiğimiz aylarda derneğimize yapmış oldukları ziyarette derneğimizin talep ve istekleri ile yakından ilgilendi. Bakanlık bekleyen projemizin onaylanmasına vesile oldu. Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak Bey başta olmak üzere, İl Başkanı Ahmet Kahveci’ye ve yönetimine de vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ziyareti yapmak istedik. Ayrıca, derneğimiz ve özel çocuklarımızla ile ilgili bazı talep ve istekler bulunduk.” dedi.

“HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kahveci ise, “Dernek başkanımızı kutluyorum. Çünkü böyle bir kutsal görevi icra etmesi ve özel eğitim gerektiren çocuklarımızın dernek başkanlığını yapmış olması çok zor bir görev olarak görüyorum. Biz siyasi partiler olarak bu kardeşlerimizi engelli bireyler olarak görmüyoruz. Bizden biri olarak görüyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak derneğimiz ile ilgili ne yapılması gerekiyorsa destek vermeye hazırız. Ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduk.” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Kavas, Başkan Kahveci’ye günün anısına hediye takdim etti.