Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta mücadele eden Belediye Bolvadin Termalspor, ligin 18. haftasında evinde Bilecik 1969 SK’yı konuk etti. Maça hızlı başlayan Bolvadin 11. dakikada Ömer Yanık ile öne geçtiği maçı son dakikaya kadar götürdü. Bilecik’in 90+5’te Burhan Beyazıt ile eşitliği yakaladı. Bu dakikadan sonra gelişen ataklarda başka gol olmadı ve maç 1-1 eşitlikle tamamlandı.
Bolvadin bu maçtan aldığı 1 puanla 30 puan ulaştı ve 5. sıradaki yerini korudu. Bilecik ise düşme potasının 3 puan önündeyken 4 puan önüne geçti.