Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Boş Vaatlerle Karşınıza Çıkmadık”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, seçmene hiçbir zaman boş umutlar vermediklerini belirtti. Uluçay, “Bizler boş vaatlerle sizlerin karşısına çıkıp, uçuk kaçık projelerle hiçbir zaman umut vermedik. Yapacağız dediğimiz ne varsa yaptık. Ne vadettiysek yerine getirdik” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, İsmail ve Bayatçık mahallelerinde oda ziyaretleri gerçekleştirerek mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Uluçay’a AK Parti Milletvekilleri Av. İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, önceki dönem Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı, 22. ve 23. dönem AK Parti Milletvekili Ahmet Koca, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“ŞEHRİMİZİN HER KÖŞESİNE HİZMET GETİRDİK”

Oda ziyaretlerinde konuşan Başkan Adayı Uluçay, şunları kaydetti: “Kıymetli mahalle sakinlerimizin taleplerini isteklerini almak projelerimizi birlikte istişare etmek adına sizlerle bir araya geldik. Her zaman her ortamda sıklıkla dile getirdiğim gibi sizlerin onayı sizlerin isteği olmayan sizin gönlünüze yatmayan hiçbir işte yokuz. Sizlerle istişarelerimizle sizlerinde isteklerine kulak vererek zaten mutlu olan şehrimizi sizlerle birlikte en mutlu şehir yapacağız Allah’ın izniyle. Benim gayem hiçbir zaman koltuk olmadı, benim gayem hizmet. Sayın Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi biz eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz. 23 yıllık iktidarımızda şehrimizin her köşesine hizmet getirdik, getirmeye devam edeceğiz. Biz hemşehrilerimizin başkanlık yaptığı, bizim de hizmetkâr olduğumuz gerçek belediyecilik anlayışla çalışıyoruz.” dedi.

“NE VAAT ETTİYSEK YERİNE GETİRDİK”

Başkan Adayı Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı: “Bizler terör sevicilerinin, Türk toplumumun aile yapısını bozmaya çalışan LGBT sevicilerinin peşinde koşmadık, koşmayız. Bizler boş vaatlerle sizlerin karşısına çıkıp, uçuk kaçık projelerle hiçbir zaman umut vermedik. Yapacağız dediğimiz ne varsa yaptık. Ne vaat ettiysek yerine getirdik. Sizler bizlerden desteklerinizi esirgemeyerek bizim yüzümüzü ağarttınız. Bizde size hizmet için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. 31 Mart’ta da sizlerle birlikte yeniden bir zafer kazanacağız. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ederim.”

“Boş Vaatlerle Karşınıza Çıkmadık”