Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde Antalya, Aydın , Isparta, Muğla, Manisa, Bursa’dan 21 Jandarma Arama Kurtarma Ekibi (JAK) personeline “Depremde Arama ve Kurtarma Eğitmen Eğitimi” verildi.
Eğitmen eğitimi programını başarılı olarak tamamlayan kursiyerlere sertifika töreni düzenlendi.
Sertifika törenine Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Vekili Harun Reşit Han, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Atila Altınbulak ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Akif Yorulmaz katılarak kursiyerlere sertifikalarını takdim etti.