Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cezaevlerine Yüzüncü yıl affı mı geliyor? Adalet Bakanı Tunç açıkladı

Gündemde en sık araştırılan konulardan birisi de ”af var mı?” sorusu olurken milyonlarca mahkum ve mahkum yakını bu sorunun yanıtını araştırmaya devam ediyor. Merak konusu olan ‘af’ hakkında Adalet Bakanı Yılmaz Tunç açıklama yaptı. Son Dakika Adalet Bakanı Af Açıklaması!

Cezaevlerine Yüzüncü yıl affı mı geliyor? Adalet Bakanı Tunç açıkladı

Milyonlarca kişinin merak ettiği konu başlıklarından birisi de af ile ilgili olurken vatandaşlar her geçen gün arama motorlarında af yasası ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor. Af yasası ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Milyonları ilgilendiren konuyla ilgili Adalet Bakanı Yılmaz Tunç açıklamada bulundu. Bakan Tunç’un açıklaması kısa sürede gündeme gelirken birçok mahkum ve mahkum yakınını yakından ilgilendiren af yasası ile ilgili açıklaması merak konusu oldu.

Gündemde en sık araştırılan konulardan birisi de ” af var mı?” sorusu olurken milyonlarca mahkum ve mahkum yakını bu sorunun yanıtını araştırmaya devam ediyor. Meclis’te birçok konu başlığı görüşülmeye devam ederken bu konuların arasında af yasasının da olup olmayacağı merak edilmişti. Özellikle de seçimlerin yaklaşmasına doğru mahkum yakınları af yasası ile ilgili araştırmalarına hız katarken Adalet Bakanı Yılmaz Tunç konuyla ilgili açıklamada bulundu.

AF OLACAK MI?
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç tarafından yapılan son dakika açıklamasında ”af yok” denildi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: “100’üncü yıl affı diye bir şey yok.” şeklinde konuştu.