Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’liler Afyon’a Gelen Diyaliz Hastalarını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Burdur Devlet Hastanesi’nde aldıkları hemodiyaliz seansı sonrası fenalaşan hastalarla ilgili açıklama yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan “Burdur Devlet Hastanesi’nde aldıkları hemodiyaliz seansı sonrası fenalaşan kişilerden 6’sı Afyonkarahisar’daki hastanelerimize sevk edildi. 4’ü Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne, 2’si ise AFSÜ Hastanesi’ne sevk edilen hastalarımızın ziyaret etmek ve durumlarını öğrenmek amacıyla Genel Başkan Yardımcımız Zeliha Aksaz Şahbaz, Bursa Milletvekilimiz Prof. Dr. Kayıhan Pala ve Samsun Milletvekilimiz Murat Çan ile birlikte hastanelerimize ziyaretlerde bulunduk. Devlet Hastanesi ziyaretimizde yetkililer tarafından hastaların herhangi biriyle veya yakınlarıyla görüşmemizin mümkün olmadığı belirtildi. Daha sonra yaptığımız AFSÜ hastanesine ziyaretimizde ise sadece 1 hasta yakınıyla görüşebildik” dedi.

CHP’liler Afyon’a Gelen Diyaliz Hastalarını Ziyaret Etti

Erhan, “CHP heyeti olarak özel hayatın gizliliği ve kişisel verilerin korunmasına son derece özen göstererek kamuya mal olmuş bu olayla ilgili bilgi alma talebimiz karşılanmamış, olayın gizlenmeye çalışıldığı görülmüştür. Hastanelerimizde bu tarz olayların yaşanmaması ve vatandaşlarımızın sağlığına zarar gelmemesi için verdiğimiz mücadele her zaman devam edecektir. Cumhuriyet Halk Partisi tüm kademeleriyle halkımızın yanında olacaktır” ifadelerini kullandı.