Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Çiftçilerimizden İstirhamımız Zirai Don Uyarılarına Uymalarıdır”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, çiftçilerin zirai don nedeniyle yaşadığı ve yaşayacağı sorunların çözümü için gereken girişimleri yaptıklarını açıkladı. Özkaya, “Çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Çiftçilerimizden istirhamımız yetkililerin ikazlarını dikkate alarak, gerekli tavsiyeler doğrultusunda hareket etmeleridir.” dedi.

VİDEOYU PAYLAŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, zirai dondan etkilenen arazilerde çiftçiler ve yetkililer ile incelemelerde bulundu.
Şuhut İlçesinin Karaadilli Ovası ile Dinar İlçesinin Çölovası arazilerinde incelemeler yapan Milletvekili Ali Özkaya, “Tarım ve Orman Müdürlüğümüz ile sürekli istişare halindeyiz. Afetin etkisini arazide gözlemlemek için çiftçilerimiz ile bir araya geldik. Çiftçilerimizin dün olduğu gibi bugünden sonrada yanlarında olmaya devam edeceğiz. Çiftçilerimizin zirai don nedeniyle yaşadığı ve yaşayacağı sorunların çözümü için gereken girişimleri yapıyoruz. Rabbim milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin, çiftçilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Çiftçilerimizden istirhamımız Tarım ve Orman Müdürlüğümüz yetkililerinin uyarıları ve ikazlarını dikkate almaları, gerekli tavsiyeler doğrultusunda hareket etmesidir.” dedi. Milletvekili Özkaya’ya saha incelemeleri sırasında Afyonkarahisar Tarım ve Orman İl Müdürü Özkan Parlak ve yetkililer eşlik ettiler.

DİĞER VİDEOLAR